O firmě

Kdo jsme? – Jsme parta lidí, kteří vám pomohou správně se rozhodnout. Zabýváte se trasováním inženýrských sítí, vyhledáváním poruch na nich, vyhledáváte úniky vody, plynu, nebo provádíte inspekci vodovodních řadů?

V naší nabídce najdete širokou škálu přístrojů pro všechny tyto případy. Pomůžeme vám zorientovat se v tom, co trh nabízí a vybrat to správné řešení. A nebojte se, tím to nekončí! Naopak - prodej je teprve začátkem naší spolupráce. Postaráme se o vás po celou dobu, kdy budete naše přístroje používat.

Radeton vznikl jako rodinná firma a je druhou rodinou nejen pro své zaměstnance. Stejně se chováme k vám, zákazníkům. Přij(e)ďte se přesvědčit! Dveře u nás máte kdykoli otevřené. Máme totiž svoji VIZI: v podpoře klientů nacházíme hlubší smysl naší práce, která nás opravdu baví. „Ubrat vrásku, přidat radost“ – to je naše heslo.

 

Víte, že

... Radeton je tu déle než samostatná Česká republika? Založen byl v roce, kdy platila československá koruna, ve společném státě žilo více než 15,5 milionů Čechů a Slováků, byla zahájena malá privatizace, naše území opouštěl poslední transport sovětských okupačních vojsk, začaly se otevírat první supermarkety a z výrobního pásu v Německu sjel poslední Trabant. Už víte, který rok to byl? – 1991!

... má Radeton své pobočky i v dalších zemích Evropy? – Kromě Česka a Slovenska také v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

... ve světě neustále hledáme nové technologie, které vám pak pomáhají při vaší práci? Vybíráme to nejlepší. Vybíráme kvalitu. A rádi při tom nasloucháme vašim potřebám.

... vám zdarma zapůjčíme přístroj na otestování, abyste měli jistotu, že nákupem nešlápnete vedle?

... poskytujeme nadstandardní záruku až 7 let?

... prodejem přístroje to v Radetonu nekončí? Nákupem u nás získáváte celý tým lidí, kteří se o vás postarají, kdykoli to budete potřebovat. Vždy vás s otevřenou náručí přivítáme u nás, předáme zkušenosti, zaškolíme... A stejně tak rádi přijedeme k vám na vaše pozvání.

... vám rádi zapůjčíme náhradní přístroj, pokud ten váš bude v opravě?

... máme i bazar? Můžete si pořídit použitou techniku od našich klientů za super cenu, nebo sami svůj starý přístroj nabídnout k odkupu.

... v brněnském sídle máme vlastní polygon a vy jste kdykoliv srdečně zváni si odzkoušet vaše přístroje a obohatit sebe i nás?

... že pořádáme RoadShow, kde nejen předvedeme novinky, bezplatně školíme a moc rádi vás tam vidíme? Na roadshow, ale i školeních, máme s sebou náš mobilní servis, kde vaše přístroje zkontrolujeme, provedeme menší opravy, nahrajeme aktuální software!

... každoročně pořádáme spoustu velkých i menších školení a odborných seminářů v Čechách, na Slovensku i v zahraničí? Dokonce si můžete objednat půldenní či celodenní „školení na míru“ pro pracovníky vaší firmy, kteří pracují s našimi přístroji!

... pro vás stále vylepšujeme naše webové stránky? Najdete tu přehledný srovnávač produktů, více než stovku video návodů a ukázek z terénu, které vám pomohou udělat si představu o užití přístroje a naučí vás využít potenciál přístrojů naplno a zhodnotit tak vaši investici.

... na našem diskusním fóru s vámi dnes a denně řešíme aktuální problémy z terénu?

... myslíme na vás i vaše potencionální zákazníky? Denně nás oslovují lidé poptávající služby, které my sami neprovádíme. Zviditelněte se! Na našich stránkách jsme vytvořili bezplatný prostor pro vaši reklamu na vámi poskytované služby s naší lokační technikou!

... si můžete ověřit reference na nás a naše přístroje? Navštivte sekci „Naši klienti“ – podívejte se, kdo jsou naši zákazníci a co o nás říkají.

... na našem webu najdete Klientskou zónu, platformu informací, zábavy a poděkování za vaši přízeň? Členství je bezplatné. Můžete se zde bavit, soutěžit, sbírat body a měnit je za odměny pro sebe nebo svoji firmu. Najdete tu i přehledný kalendář s nejžádanějšími informacemi.

... máme facebookovou stránku, kde sdílíme všechno možné i nemožné, vážné i vtipné z našeho oboru?

 


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?