Kontakt na firmu

Radeton s.r.o.
Edisonova 7
612 00 Brno

GPS: 49°13'45.289"N, 16°34'30.385"E

Zápis v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 3807

Bankovní spojení:
MONETA Money Bank, č.ú. 205628635/0600

Bankovní spojení pro Europlatby
Fio: 2200147882/2010
Iban - CZ7020100000002200147882
Swift – FIOBCZPPXXX

tel. 543 257 777
email: info@radeton.cz

IČO: 44960808
DIČ: CZ44960808

Kontakt na zaměstnance

Odborníci z oboru a vše o přístrojích:

svoboda Ing. Petr Svoboda
Mob.: 777 777 665
Tel.: 511 189 225
Product Manager Radiodetection, Riser-Bond, Bicotest svoboda@radeton.cz
kratochvil Ing. Přemysl Kratochvil
Mob.: 773 779 133
Tel.: 511 189 229
Sales Executive Radiodetection, Riser-Bond, Bicotest kratochvil@radeton.cz
ulbrich Ing. Jakub Ulbrich
Mob.: 776 887 889
Tel.: 511 189 223
Product Manager Esders
Sales Executive Radiodetection
ulbrich@radeton.cz
dirhan Ing. Jakub Dirhan
Mob.: 608 733 337
Tel.: 511 189 220
Product Manager Primayer dirhan@radeton.cz
pospisil Josef Pospíšil
Mob.: 777 766 655
Tel.: 511 189 224
Product Manager BM Technologie, Pearpoint
Sales Executive Primayer, Radiodetection
pospisil@radeton.cz

Administrativa a klientská podpora:

valigurská Irma Valigurská
Mob.: 777 023 737
Tel.: 511 189 227
Office Manager valigurska@radeton.cz
Mgr. Monika Pečarová
Mob.: 777 264 624
Tel.: 511 189 221
Clients support pecarova@radeton.cz
Ing. Karolina Vřešťálová
Mob.: 777 999 779
Tel.: 511 189 231
Sales assistant vrestalova@radeton.cz

Servis:

David Severa
Mob.: 777 777 657
Tel.: 511 189 228
Service Engineer severa@radeton.cz
Dan Rycka Dan Rycka
Mob.: 777 822 411
Tel.: 511 189 226
Service dispatcher rycka@radeton.cz

X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášení



registrace zapomněli jste heslo?