Záruka

Je hodně způsobů, jak dát uživateli najevo, že s naší technikou může být opravdu v klidu.

Jedno z několika našich tzv. „plusek“ je dát vám pocit jistoty formou delší nadstandartní záruky, a to již v základu ceny, bez jakýchkoli příplatkových sazeb. Vzhledem k tomu, jak kvalitně jsou přístroje vyráběny ve svých domovských zemích - Anglii, USA a Německu, pro nás není problém vám takový pocit bezpečí poskytnout. U některých přístrojů dostanete plnou, ničím neomezenou záruku až na dobu 7 let!

Klientská zóna na našich webových stránkách vám umožní si zakoupené přístroje pohodlně zaregistrovat pod svým účtem, čímž o nich, jejich výrobních číslech i záruce získáte dokonalý přehled. V Klientské zóně navíc získáte spoustu dalších „plusek“ – přesvědčte se sami a zaregistrujte se!

Pokud se z jakéholi důvodu stane, že se něco porouchá, můžete být opět v klidu. Ihned vám zdarma posíláme, případně vezeme náhradní techniku, a vy tak na svých zakázkách můžete v klidu pracovat dál a nemusíte nikdy řešit nemilé situace typu: „Nemůžu Vám najít poruchu, protože mám techniku v servise a nevím, kdy to bude opraveno, mohl bych asi za 3 týdny...“ S naší technikou již toto nikdy vyslovit nemusíte, ledaže byste se chtěli na techniku vymluvit, protože nemáte čas :).

A pokud se chcete přesvědčit, jak odolné naše přístroje jsou a co všechno vydrží, podívejte se na třetí část našeho videa, kde uvidíte pád přístroje z více než dvou metrů na zem. U tohoto testu bylo přítomno přes 40 účastníků našeho certifikovaného školení v Brně. Jinak se ale k naší technice chováme opravdu hezky a s úctou :).

Přejeme vám pohodovou práci s naší technikou!

Tým Radeton


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?