TECHNICKÁ PODPORA RADETON?

Tu vystihují tyto stěžejní body:

NEKUPUJETE ZAJÍCE V PYTLI

Kvalita naší technické podpory začíná vlastně už při vaší myšlence na pořízení přístroje. Minimalizujeme totiž vaše riziko nesprávného rozhodnutí tím, že si všechny naše přístroje můžete bezplatně vyzkoušet. To abyste měli co nejjasnější představu o tom, zda přístroj zastřeší přesně vaše potřeby. A není nic jednoduššího a průkaznějšího, než si jej osobně osahat a proklepnout. Přece nebudete kupovat zajíce v pytli! Vyzkoušení přístroje je také možné za naší asistence během bezplatné prezentace. Každý výjezd do terénu nás obohatí o zajímavé zkušenosti – máme ty vaše „špeky“ opravdu rádi :). Vždy se sejde dobrá parta a je z toho smysluplně strávený den, kdy se spojilo příjemné s užitečným.

NIKDY VÁS NENECHÁME NA HOLIČKÁCH

K našim produktům vždy patří prémiová technická podpora, takže se s námi budete cítit jako v bavlnce a důvěra vložená do partnerství s námi se vám bohatě vyplatí. Samozřejmostí je školení v ceně přístroje, bezplatné zapůjčení náhradního přístroje nejen během záručních, ale také pozáručních oprav. Každý rok pořádáme několik velkých třídenních školení a také menších seminářů, na kterých si můžete prohloubit svoje dovednosti nebo sdílet vaše zkušenosti s desítkami dalších účastníků. Sdílet vaše zkušenosti můžete s námi také na našem fóru, RoadShow, konferencích nebo výstavách, kterých jako vystavovatelé účastníme.

NEZÍSKÁVÁTE PRODUKT, ZÍSKÁVÁTE TÝM

Tým, který táhne za jeden provaz a který například vyráží pravidelně v hojném počtu na tzv. Radeton RoadShow, při němž „valíme přímo za vama“. Navštívíme všechny regiony v republice, seznámíme vás s novinkami, vyzkoušíte si naše přístroje naživo, individuálně vás doškolíme, uděláme bezplatnou diagnostiku, servis nebo upgrade softwaru. Fotogalerii z RoadShow z minulých let naleznete zde.

Zkrátka a dobře, cílem naší technické podpory je UBRAT VRÁSKU A PŘIDAT RADOST do vaší práce...


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?