Co o nás řekli...

Karel Eminger, manažer útvaru CD

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou.

Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA.

Petr Liška, jednatel

Liška - energetika, s.r.o.

603 450 783

Pozitivním přínosem naší dlouholeté spolupráce je komunikace, a to bez ohledu na čas (soboty, neděle, večer). Nikdy nezklamala a stále se rozvíjí.

Ještě pár školení s Radetonem a jsme mistři světa :).“

Filip Langweil, technik

ČEPRO, a.s.

Radeton je firma, která nás nikdy nenechala "ve štychu". Pokud se vyskytly problémy, byly vždy vyřešeny operativně = bleskově rychle.

Josef Seethaler, montér elektro

E.ON Servisní, s.r.o.

Roadshow, kterou firma Radeton pořádá, je výbornou prezentační akcí. Vždy se dozvím něco nového.

Lokátor RD8000 je vynikající přístroj na vyhledávání kabelů a trasování inženýrských sítí. Je spolehlivý, jednoduchý a přesný. Mohu jen doporučit.

Oldřich Franta, jednatel firmy

TAPAS spol. s r.o.

Radeton je spolehlivá firma s vynikajícím servisem a personálem na vysoké odborné úrovni. Naše spolupráce je dlouhodobá a nadstandardní. Ceníme si výborné konzultační činnosti a poradenství.

Přístroje dodané firmou Radeton standardně vykazují vysokou kvalitu a spolehlivost.

Jaroslav Cebula, DiS., mistr provozu vodov.

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich.

Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu.

Ing. Radek Ježek, vedoucí výstavby

Montela s.r.o.

602 429 962, jezek@montela.cz

S firmou Radeton máme dlouhodobou, bezproblémovou spolupráci, jak v oblasti servisu, tak v nákupu nových zařízení.

Ceníme si odborného výkladu, předávání zkušeností i vysoce profesionálního přístupu.

Ing. Michal Chalupa, technik

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

 

Firma Radeton vyniká svým přístupem k zákazníkovi, kterému poskytuje kvalitní servis a zároveň nadstandardní služby v podobě seminářů a školení.

Neocenitelná je též možnost konzultace a předávání zkušeností v oblasti lokační techniky.

Pavel Findejs, technik PKO/EZ

RWE Distribuční služby, s.r.o.

Firmu Radeton znám skoro od samého začátku. Vždy pro ni byl na prvním místě požadavek spokojeného zákazníka. Oceňuji servis a poradenství.

Jednoduchá obsluha a spolehlivost - to jsou moje zkušenosti práce s přístroji řady RD400 pro vytyčení a lokalizaci podzemního vedení.

Daniel Brožek, technik

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům.

Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru.

Jan Kertis, technik měření

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Přátelská atmosféra, přístup pracovníků a výměna zkušeností všech zúčastněných je jednou z obrovských předností školení firmy Radeton, kde je o váš program postaráno i po skončení přednášek. V každém roce se můžete těšit na nový blok přednášek, který každého zaujme a vybízí k velikým diskuzím. Toto školení doporučujeme všem, kteří se zabývají problematikou ztrát.

S příjemným kolektivem firmy Radeton je radost sdílet každou chvilku.

Michal Kočí, technik

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

774 329 993

Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení.

Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů.

Lubomír Dragoun, starosta

Město Vlachovo Březí

Radeton vždy hledá nejvhodnější řešení pomoci. Naše město si díky individuálnímu přístupu firmy a nabídce nákupu na splátky mohlo dovolit pořídit vyhledávací zařízení poruch vodovodu Enigma.

Bez zařízení Enigma bychom poruchy na vodovodu nemohli nalézt. Je dobré disponovat větším počtem identifikačních válečků pro rychlejší a snazší vyhledávání poruchy.

Bc. Radek Brůha, vedoucí měřicí skupiny

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem.

U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2.

David Grus, diagnostik vod. sítí

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.

604 583 238, grus@vak.cz

Přátelská firma s profesionálním přístupem k zákazníkům, včetně plnohodnotných služeb podpory a servisu. Skvělý tým. Z vlastní mnohaleté zkušenosti můžeme jen doporučit.

Z portfolia Radetonu využíváme celou řadu přístrojů: RD7000 PL+, FLEXITRACE, RD312, RD316, SCHONSTEDT, ENIGMA, AQUA M-300, A-RÁMY, DRULO.

David Bajer, technik

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

Radeton není jen o přístrojích, vynikajícím servisu, proškolování a těsném uživatelském kontaktu, který oceňuji především při řešení zdánlivě neřešitelného. Každá žádost o pomoc je pro ně výzvou, hrou i zábavou. Kdykoli se s nimi potkám nebo zavolám, vím, že v tom nejsem sám.

S Enigmou se úspěšnost prevence a přesného vyhledání úniků na vod. síti přiblížila k dokonalosti. (Oceňuji variabilitu, výdrž a odolnost vůči provozním vlivům a téměř non-stop vzdálenou podporu.)

Ing. Dušan Libosvár, vedoucí provozu

Vodovody a kanalizace Vsetín a.s.

Společnost Radeton je náš dlouhodobý partner. Velmi si ceníme flexibility a profesionality jeho zaměstnanců, a to nejen v oblasti prodeje, oprav, servisu a školení, ale především neustálé "hledání" nových technologií zvyšujících prestiž vodárenství.

Nebojte se investovat do nových technologií.

Radek Veselý, pátrač

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč

737 221 653, vesely@vastr.cz

Jsem velmi spokojen s přístupem pracovníků firmy Radeton.

Pracuji s přístroji Eureka2 a RD8000 a jsem s nimi nadmíru spokojen.

Petr Němec, pátrač

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Jihlava

 

Už dlouhá léta používáme přístroj Eureka2 - a funguje bez problémů. Také s lokátorem RD 7000 jsme v práci spokojeni: online kompas - hloubka vedení - super!

Marek Bedrníček, servisní technik

STARMON s.r.o.

S firmou Radeton jsem se poprvé setkal v roce 1995 a od roku 1996 využívám jejich techniku. Kdykoli jsem potřeboval radu nebo pomoc, jsem se vždy setkal s individuálním, vstřícným a profesionálním přístupem. Za téměř 20 let naší vzájemné spolupráce nemám jedinou negativní zkušenost.

Zkrátka a dobře, radost spolupracovat!

Čestmír Kodada, technik diagnostiky sítí

ČEVAK a.s.

H2Waldi je přístroj, který používám 4 roky. Jsem s ním velice spokojen, využívám ho na dohledání malých úniků, zejména u plastových potrubí.

Emil Raška, provozní technik

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

725 997 288

Radeton je přátelská firma. Její pracovníci se nám vždy snaží vyhovět a být nápomocni, když se dostaneme do problémů. Ochotně nám předvedou nové přístroje a vše, co potřebujeme, nám vysvětlí.

Pracuji s přístroji EUREKA2 a ENIGMA a s oběma jsem velice spokojen. U EUREKY2 oceňuji "průzkumný režim", díky němuž vím brzy, zda se nachází v měřeném úseku porucha. ENIGMU používám zejména na delších měřených úsecích a plastových rozvodech.

Václav Pešek, vedoucí střediska

VODAK Humpolec, s.r.o.

 

Na firmě Radeton oceňuji hlavně dobrou komunikaci se zákazníky.

Přístroj RD 4000 používáme od roku 2007 na vytyčování vodovodního potrubí. Po celou dobu je bezporuchový a poskytuje vynikající a spolehlivé výstupy z měření.

Petr Skařupa, vedoucí místa provozu

Veolia Energie ČR

 

Dlouhodobě máme velice dobrou zkušenost s komunikací a vstřícností jednotlivých specialistů. Kluci (a dámy) - setkání s Vámi je pro nás ctí a přínosem!

SIGI EX je masivní přístroj s dlouhou výdrží provozu. Oceňuji jednoduché a přehledné menu.

Tomáš Zmija, THP

Veolia Energie ČR

 

Firma Radeton je kvalitní firma s kvalitními odborníky, kteří jsou ochotní a vstřícní vůči zákazníkům. Kdykoli pomohou s jakýmkoli problémem.

ENIGMA je výborný přístroj na křížovou korelaci. Hodně nám pomohla v lokalizaci poruch. RD7000 je kvalitní trasovač sítí. Již několikrát vytyčil sítě v místě, kde nic nemělo být!

Ing. Vlastislav Mička, přednosta SSZT Brno

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

 

Radeton? Solidní firma s výjimečným přístupem k zákazníkům.

Michal Bílek, vrchní mistr

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

602 653 279

Vynikající spolupráce. Bezplatný servis a poradenství.

Všechny přístroje od firmy Radeton, které používáme, pracují bez poruch. U lokátoru RD8000 je velkou výhodou kompas a výrazně nižší váha, než například u dřívějšího modelu RD4000.

Petr Veselý, vyhledávací služba

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a.s.

603 500 099

Firma Radeton je jedničkou na našem trhu.

Pracuji s přístroji RD 8000 a Eureka2. Práci s oběma hodnotím jako výbornou.

Jan Dvořák, mistr provozu

Vodárenské sdružení Bechyňsko

Oceňujeme osobní přístup, dostupnost informací a ochotu zaměstnanců firmy Radeton.

Přístroj Eureka3 nám usnadňuje práci v terénu při vyhledávání poruch. Její ovládání je snadné a přehledné.

Stanislav Hons, vedoucí dispečinku

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč

Radeton = rychlost při objednávání, rychlost při servisu.

František Vazač, technik

ČEVAK a.s.

602 172 111

Kvalita odborného poradenství je na vysoké úrovni. Servis je kvalitní a rychlý.

Jsem spokojen s digitálním korelátorem, a to včetně hydrofonů.

Jiří Srnka, mistr vodovodu

CHEVAK Cheb, a.s.

739 543 352

Dobrá spolupráce, přátelský a profesionální přístup, skvělá prezentace a produkty.

Při lokalizaci poruch používáme přístroj Enigma. Jeho použití je rychlé a snadné. Proto jsme s ním spokojeni.

Jakub Jonáš, operátor vodovodní sítě

Královéhradecká provozní, a.s.

725 504 762, hledaci@khp.cz

S firmou Radeton spolupracuji již 7 let. S přístupem a servisem firmy jsem velice spokojen. Zaměstnanci jsou ochotní, a pokud se objeví problém, snaží se jej vyřešit s profesionálním přístupem.

Enigma - super korelátor!

Matěj Havrda, mistr provozu

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

724 345 420

Dlouholetý kontakt, osobní přístup, perfektní produkty.

Práce s RD4000 pro nás znamená vytyčování bez problémů, práce s Eurekou2 ve většině případů přesnou lokalizaci poruch a hledač poklopů - ten je prostě perfektní!

Bohuslav Vaněček, vodohospodář

Město Vlachovo Březí

724 018 065

Férový přístup k zákazníkům a ochota. Snaha s pomocí při řešení problémů (financování, technická podpora) - tak znám Radeton.

Přístroj Enigma funguje, jak má. Je to skvělý pomocník při hledání poruch na řadu.

Jiří Janka, mistr

KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o.

723 456 085, janka@kmssro.cz

S Radetonem je vše OK: servis, školení i přístup firmy k zákazníkovi.

Bc. Radim Dus, vedoucí střediska kanalizace

Královéhradecká provozní, a.s.

Se všemi dosud zakoupenými produkty jsme nadmíru spokojeni a můžeme je pouze doporučit.

S dlouholetou praxí s používáním přístrojů od jiných výrobců se nedají produkty této firmy srovnávat. A proto stále platí - když dva dělají totéž, není totéž

Jaroslav Kovář, majitel firmy

Jaroslav Kovář

Firma Radeton je jednička v oboru.

Detektor plynu SIGI má velice rychlé a přesné reakce a je velmi odolný těžkému terénu. Provoz přístroje je bezporuchový.

Jan Klimeš, mistr střediska

Královéhradecká provozní, a.s.

724 045 766, radim.dus@khp.cz

Radeton je firma se skvělými přístroji, výborným servisem a nadstandardními službami, jako je například výstava RoadShow.

Oceňuji ochotu firmy zapůjčit jakoukoli techniku a nezávazně si ji tak vyzkoušet.

Marek Hurda, vodohospodářský technik

Jihlavské vodovody a kanalizace, a.s.

 

Přemýšlel jsem, proč Radeton dělá Roadshow, má Klientskou zónu, je k dispozici na telefonu připraven s radou a pomocí. Vždyť je to musí stát spoustu úsilí, času a vlastně i peněz. No a po pár zkušenostech, přátelských posezeních a koupi přístroje RD 7000 to mám. Firma Radeton se svým výjimečným a ojedinělým přístupem k zákazníkům se vám dostane pod kůži.

Dále velmi oceňuji možnost bezplatného předvádění přístrojů na konkrétním problému.

Jiří Limon, technik

KORMAK Praha s.r.o.

724 100 299, limon@kormak.cz

RD4000 je pro potřeby vyhledávání a trasování kabelů jedinečný pomocník.

Antonín Šlechta, jednatel společnosti

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

417 808 360, vodack@tiscali.cz

Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu.
S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krupáče, mírně řečeno, mechanicky trpí.

Ing. Martin Krejčík, vedoucí provozu

GEODÉZIE - TOPOS a.s.

494 623 801, krejcik@topos.cz

Naše firma vlastní již třetí generaci přístrojů Radiodetection od firmy Radeton a máme s nimi jen pozitivní zkušenosti. Jednoduše řečeno RADETON je pro nás symbolem spolehlivosti a kvality techniky, odborného a zkušeného servisu a podpory, ochoty a vstřícnosti a připravenosti pomoci.

Pokud budu provádět další periodickou výměnu přístrojů, tak jen u firmy Radeton.

Ing. Petr Suchý, vedoucí TP oddělení

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

518 305 948, suchy@vak-hod.cz

Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí.

Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech.

Jiří Záhořík, rev. technik elektro a hromosv.

Jiří Záhořík

Jako revizní technik elektro jsem chtěl rozšířit své služby pro stavební firmy a hledel jsem tu, která by vyhovovala hlavně spolehlivostí přístrojů. Na doporučení jsem vsadil na Radeton.

Nejdříve mě zarazila cena, která ale - jak jsem se přesvědčil - odpovídá kvalitě přístrojů, a co je velmi důležité, prodejem nekončí zájem o zákazníka. Naopak, následuje pravidelné školení s novými poznatky v oboru a velký zájem o zvyšování úrovně uživatelů.

Martin Mlejnek, podpora dat. a hlas. služeb

Elektrárny Opatovice, a.s.

466 843 229, mmlejnek@eop.cz

Se společností Radeton máme již dlouholeté zkušenosti.

Nedávno jsme obnovili techniku - z RD4000 jsme přešli na RD 7000+ a opět jsme spokojeni. Přístroje jsou kvalitní, spolehlivé.

Jaroslav Lejska, senior technik kabel. sítí

ČD - Telematika a.s.

Již 40 roků pracuji jako montér kabelář a později servisní technik u ČD - Telematiky. Servis na kabelové síti si vyžaduje rychlý a přesný zásah. A k tomu mi na metalické síti pomáhá RD 6000 k zaměření a RD 8000 k vytýčení a k lokalizaci. Oba přístroje samozřejmě od Radetonu.

A Radeton, to je skvělá parta, která jenom potvrzuje pravidlo o tom,že " všechno je v lidech".Vážím si Vaší práce.

Miroslav Uhlíř, vedoucí oddělení SKS

ČD - Telematika a.s.

Vysoká technická kvalita dodávaných přístrojů, vysoce profesionální přístup celé f. Radeton, nevšední vstřícnost při řešení různých záležitostí vyústila v dlouhodobou, snad i ze strany Radetonu oboustranně výhodnou, spolupráci.

Kolegové, kteří s přístroji pracují, jsou profesionálové, kteří vyjadřují maximální spokojenost s přístroji Radiodetection i s technickou podporou f. Radeton.

Pavel Hoffmann, vedoucí střediska

ELTODO-CITELUM, s.r.o.

Firma Radeton je pro nás velmi váženým a spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky sítě VO. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se také odvíjejí od potřeb zákazníka, kterému rádi naslouchají.

Skvělým produktem se pro nás stal např. systém RD4000 s kompletním příslušenstvím. Díky provedeným školením jsme soběstačnými ve vyhledávání kabelových poruch na VO.

Jakub Beneš, jednatel

CC INTERNET s.r.o.

Od doby, kdy máme vaši hledačku, jsme nepotřebovali řešit jediný problém.

Co určitě mohu pochválit, a to říkám všude, je váš originální přístup k zákazníkovi.

doc. Ing. Miloš Schlitter, CSc., tech. ředitel

SITEL, spol. s r.o.

Naši pracovníci dlouhodobě k plné spokojenosti využívají zařízení od společnosti Radeton, např. lokátory Radiodetection (typ RD8000), multifunkční měřicí přístroje RB6000 od spol. Riser Bond Instruments a další, které se vyznačují vynikající selektivitou, přesností a spolehlivostí.

Naše ocenění si zaslouží Radeton a její pracovníci též za perfektní všestrannou techn. podporu i pořádání pravidelných RoadShow, na kterých máme příležitost podrobně se seznámit s celým portfoliem nabízených produktů.

Tomáš Valter, vedoucí nákupu

MONZAS spol. s r.o.

Spokojenost je vysoká, super servis lokalizátorů.

Miroslav Kejval, vedoucí střediska elektro

VASPO VAMBERK, s.r.o.

Firma Radeton je OPRAVDU seriózním partnerem. Své produkty představuje ale NEVNUCUJE. Přijede za zákazníkem dle jeho možností na zvolené místo a vše předvede, vysvětlí a zaučí vás s přístrojem efektivně pracovat. V našem případě lokátor RD 7000. Ing. Petr Svoboda je profík každým coulem. A jak sám říká " tož su borec z Brna " - tak to opravdu platí!!!

S přístrojem jsme nadmíru spokojeni. Poruchy rychle nachází, ale také mnohému předchází.

Roman Kostúr, ved. údržby a oprav PZ

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

Na firmě Radeton především oceňuji její profesionální přístup a dále i ochotu a snahu pomoci zákazníkům v případě problému.

Zároveň jsem spokojen s přístroji, které má Radeton ve své nabídce a které v rámci naší firmy využíváme (lokátor RD 8000, lokátor RD316, lokátor Schonstedt a detektor SIGI EX).

František Honzík, technik PZ

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

S firmou Radeton spolupracujeme již od roku 2008. Od začátku spolupráce se setkáváme s vstřícným a profesionálním přístupem. Oceňujeme vysokou úroveň v oblasti servisu, školení a poradenství.

Bez detektoru SIGI EX si dnes naši práci nedovedeme představit. Přístroj je používán ve velmi prašném prostředí. Denně se tak projevuje jeho spolehlivost. Kolegové z Radetonu pro nás dle našich požadavků vyvinuli speciální kovovou sondu. Přístup k zákazníkovi je na vysoké úrovni.

Jiří Balhar, Inspektor PZ

JMP DS, s.r.o.

Profesionální přístup pracovníků firmy Radeton, výborná komunikace, servis, školení, konzultace a poradenství a k tomu i kvalitní a spolehlivé lokalizační přístroje na vyhledávání inženýrských sítí.

Martin Hornych, technik - specialista

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal.
Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně.

Ondřej Cimfl, zastupitel Obec Potštejn

 

775 356 699

Lokátor CAT4+ používáme v naší obci k vytyčování jak stávajících inženýrských sítí (vodovod, VO, kanalizace), tak i pro sítě ČEZu. Nutno podotknout, že se zatím vytyčilo vše, co bylo třeba, „bez ztráty kytičky“. Žádný velký „průšvih“ se nekonal i díky tomu, že si každý výkop projdu nejdříve s CATem :-). Už několikrát nás takto zachránil. Lokátor nám tedy v první řadě slouží jako předkontrola před každými výkopovými pracemi, které v obci provádíme.


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?